Şaban Koludra Derneğimizi ziyaret etti.

Şaban Koludra derneğimizi ziyaret etti.

Eskiyaylalılar yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yeni yerine taşınıktan sonra ziyaretimize gelen Balkan Derneklerinin abisi Şaban Koludra da derneğimizi ziyaret etti.

Eskiyaylalılar yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yeni yerine taşınıktan sonra ziyaretimize gelen Balkan Derneklerinin abisi sayılan Şaban Koludra da derneğimizi ziyaret etti.

Balkan ve Rumeli Dernekleri başkan yardımcılıkları, Balkan Dernekleri Federasyonlarında uzun yıllar görev yapan Şaban Koludra Pamukova Eskiyayla Köyü yardımlaşma ve dayanışma Derneğimizi köydeki merkezini ziyaret ederek yeni yerimizde hayırlı olmasını diledi.

Şaban Koludra Dernek bahçesinde başkan Mehmet Yavuz ile bir sure sohbet etti. Eskiyayla nın güzel manzarasını beğenen Koludra. Eskiyayla ya daha sık geleceklerini söyledi.

Dernek başkanı emekli öğretmen Mehmet Yavuz Şaban Koludra yı köyde görmekten mutlu olduklarını söyledi ve “Sayın başkan sizleri aramızda görmekten mutlu olduk. Kapımız her zaman sizlere açık. Bizler Balkan ve Rumeli Türkleri bir aileyiz. Akraba Toplulukları olarak ziyaretlerimizi daha sıklaştırmak için çalışmalarımıza devam etmeliyiz” dedi.