Welcome to pamukova eskiyayla köyü web sitesi!

     Menüler
· Ana Sayfa
· Anketler
· AvantGo
· Bos
· Content
· Downloads
· Encyclopedia
· Forumlar
· Haber Arşivi
· Siteiçi-ara
· Siteyi Öner
· Top 10
· Topics
· Üye Listesi
· Üye Paneli
· Üye Sayfası
· İstatistikler

     Bağlı Üye Sayısı
Şu an sitede, 48 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

     Site Dili Seç
Site Lisanını Seçin


     Galeri1


     Üyeler Online
Hoşgeldin, Anonymous
Üye Adı
Şifre
(Kayıt Ol)
Üyelik:
Son Üye: ALPER
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam: 47

Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 48
Üye: 0
Toplam: 48

     İlgili Modüller

· Tüzüğümüz
· Yönetim
· Etkinlikler
· Kaybettik..
· Künyemiz
 


     Site Hiti bloku
Şu ana kadar
3034743
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: Temmuz 2007

     Rodyo Balkan


     Pamukova Siteleri


 Köy Muhtarını Kaybettik.

PHP-NukeKöy Muhtarımız İsmail Camcı (58) geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Günlerdir geldi gelecek denen soğuk havadan etkilenmesin diye izinli olan köyündeki imamın evinin su saatini kapatmak için gittiği görevden döndükten sonra aniden rahatsızlanıp hayatını kaybeden muhtar yakınlarını yasa boğdu.

OLAY NASIL OLDU. Eskiyayla da izinli olan imamın lojmanın soğuk havadan etkilenmesini önlemek için bu sene köydeki tüm evlere yeni takılan su saatlerinden olan su sayacına korumaya alıp eve döndükten sonra biranda rahatsızlanıp eve düştüğünü söyleyen eşi endişe ile önce komşularından yardım istedi. Daha sonra ise 112 Ambulans tan yardım istedi. KÖY YOLLARI GECE YENİDEN KAPANMIŞTI. Köyde kurulu olan Büyük Hayvan Çiftliğinin İş Makinesi 1 gün önceden köyün karla kaplı yolunu ilk açan iş makinesi olmuştu. Çünkü 1 gün önce de çiftlik çalışanlarından 1 kişi rahatsızlık geçirmiş o kişiyi Pamukova Devlet Hastanesine götürmek için köyün köy yolu tek gidiş –geliş şeklinde açılmışı. Çiftliğin genelde iş makinesi kış aylarında köydeki yolu ilk açan makine olduğu için bu yılda ilk karla kaplanan yolu açan yine o olmuştu. DÜN GECE KÖYDE YENİDEN YAĞAN KAR YOLUN KAPANMASINA NEDEN OLDU. Eskiyayla da dün gece yeniden başlayan yoğun kar yağışı açık yolları kapattığı gibi kar kalınlığının 1 metrelere çıkmasına neden olduğu için yardım bekleyen muhtara ulaşılmayı geciktirdi. YOLLAR NASIL AÇILDI. Muhtar Su Saatinin donmuş olabileceği ihtimali ile Lojmana eline içi kaynatılmış sıcak su güğümü ile gidiyor. Muhtar kısa süre sonra işlerini yapıp evine dönüyor. Evine girer girmez bir anda rahatsızlanıyor ve saat 14.30 suları ambulans la Pamukova Devlet Hastanesine getiriliyor. Saat 12.00 larda rahatsızlanan muhtar Hastaneye 2.30 saatlerin de getirilebiliyor. Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere kurtarılamıyor. muhtarın kalp krizi geçirdiği tahmin ediliyor. Ölüm sebebi ise otopsi sonunda ortaya çıkacak. MUHTAR GÖREVİ SIRASINDA HAYATINI KAYBETTİ. Eskiyayla da 2 dönemdir seçilen Muhtar İsmail Camcı köye önemli hizmetlerde bulundu. Bu hizmetlerden en önemlisi daha önce köy tarihinde susuzluk çekilirken muhtarın girişimleri sonunda köyde ilk defa sondaj yolu ile 124 metreden su çıkarıldı. Eskiyayla da çıkarılan yer altı suyu gazetelere konu oldu. Pamukova’da da evi olan muhtar bu sene köyde kalıp dinlenmeye karar vermişti. Çünkü kışları köyde kapanan yollar ve sık sık kesilen elektriklerin daha düzenli çalışması için yardımcı olabileceğini söylüyordu. Ayrıca 3 yaşındaki bir torunun kaza sonucu kaybetmesine de üzülüyor ve Pamukova’daki evlerinin parkında meydana gelen kazadan uzaklaşmak istiyordu. O yüzden bu sene sürekli köyde oturmaya karar vermişti. Yine köyde sık sık kesilen suların düzgün çalışması için çalışmalar yapmaya karar vermiş ve ilk defa köyde tüm evlere bağlanan su saatlerinin de do olaylarına karşı güvensiz olmasına karşı ilk işi caminin lojmanı olan (kendi zamanında yapılan lojmanın) su sayacının onarımı sırasında yaptığı görev anında hayatını kaybetti. Muhtarın cenazesi yarın Elperek Mahallesi Camiinde, Öğle namazının ardından kılındıktan sonra yukarı mezarlığa defnedilecek. 
     Giriş
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.

     İlgili Bağlantılar
· Daha fazla PHP-Nuke
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: PHP-Nuke:
KANLICA MANTARI ÇIKTI


     Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


     Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa


İlgili Konular

PHP-Nuke

Web site powered by PHP-Nuke

bu site yavuz ajans tarafından yapılmıştır. yajans54@hotmail.com
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Sayfa Üretimi: 0.04 Saniye