DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ MEHMET YAVUZ’U KAYBETTİK

Cumartesi günü Pamukova Devlet hastanesine ani rahatsızlığı sonucu kaldırılan Dernek üyemiz (78) yaşındaki abimiz ve babamız ı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtaramadık. Devlet hastanesinde Doktur Gökhan Öbartın ve sağlık ekibinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen geçirdiği beyin kanaması sonunda hayata gözlerini yuman Mehmet Yavuz 1929 yılında Eskiyayla da dünya ya geldi.

Köyünde 20 yılı aşkın süre muhtarlık yaptı. Köyde birçok hizmete imza atan çalışkan, dürüst ve yardımsever büyüğümüzün ölümü yakınlarını derin üzüntüye sevketti. Pazar günü öğle namazından sonra kılınan cenaze namazına müteakip yukarı aile mezarlığına defnedildi. Öğretmen Mehmet Yavuz un ve Belediyeden emekli Bahattin Yavuzun babaları, Dernek kurucumuz olan geçen sene vefat eden Şükrü Yener in ve Öğretmen Cemal Sağlamın kayınpederi, dernek yönetim kurulu üyesi Nayim Yener in dedeleri olan merhum un cenaze sinde dostları onu yalnız bırakmadılar. Cenaze ye Pamukova Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan, AKP ilçe Başkanı Hüseyin Şen, MHP İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve parti yönetim kurulu üyeleri, DP ilçe Başkanı İsmail Kavas ve parti teşkilatı, Eski belediye Başkanı Cevat Keser, Pamukova Esnaf Odaları Başkanı Fahrettin Türköz, Pamukova Söforler Odası Başkanı Ridvan Şahin. Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhsin Akın, Şübe Müdürü Mustafa Akman. Pamukova Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü İrfan Özbayraktar, müdür yardımcısı Ali Çakır ve okul da öğretmenler, Elbirlik İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Temel, öğretmen Selahattin Çırak ve okul öğretmenleri, Pamukova İlçe Nüfus Müdürü, Emekli öğretmen Yaşar mercan, Avukat Süleyman Uysal, Avukat Mehmet Çamoğlu, Veteriner Caner Gürevin ile birçok tanıdık eş dost cenazede Mehmet Yavuzu son yolculuğunda yalnız bırakmadılar. (www.eskiyayla.com olarak merhuma Allahtan Rehmet Yakınlarına sabır diliyoruz)

MEHMET YAVUZUN UN ÖLÜM HABERİ AA ŞÖYLE GEÇTİ.

SAKARYA – Anadolu Ajansı Pamukova yurt muhabiri Mehmet Yavuz’un babası, Mehmet Yavuz (78) geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti. 
AA Pamukova yurt muhabiri Mehmet Yavuz’un babası Mehmet Yavuz, rahatsızlanması üzerine kaldırıldığı Pamukova Devlet Hastanesinde öldü. Yavuz’un beyin kanaması geçirdiği belirtildi. 
78 yaşındaki Yavuz için Elperek Mahallesi Yukarı Cami’de cenaze töreni düzenlendi. Pamukova Belediye Başkanı H. Feridun Turan’ın da hazır bulunduğu cenaze törenine çok sayıda vatandaş katıldı. 
Yavuz’un cenazesi burada kılınan namazın ardından Yukarı Mezarlık’ta toprağa verildi.

Mehmet Yavuz’un acı günü

AA Pamukova yurt muhabiri Mehmet Yavuz’un babası Mehmet Yavuz, rahatsızlanması üzerine kaldırıldığı Pamukova Devlet Hastanesinde öldü. Yavuz’un beyin kanaması geçirdiği belirtildi. 

78 yaşındaki Yavuz için Elperek Mahallesi Yukarı Cami’de cenaze töreni düzenlendi. Pamukova Belediye Başkanı H. Feridun Turan’ın da hazır bulunduğu cenaze törenine çok sayıda vatandaş katıldı. 
Yavuz’un cenazesi burada kılınan namazın ardından Yukarı Mezarlık’ta toprağa verildi.

 TARAKLI AA MUHABİRİ (İzzettin KÖMÜRCÜ)AA Pamukova Muhabiri büyüğüm Mehmet Yavuz’un babası merhum Memet Yavuz’a Allah’tan rahmet diler geride bıraktıklarına başsağlığı dilerim…İzzettin KÖMÜRCÜ-TARAKLI
 

www.pamukova.web.tr 

Mehmet Abimizi Kaybettik

WWW.pamukovahaber.com internet Sitesinini sahibi  Öğrtemen Mehmet Yavuz ve Belediyeden emekli Bahattin Yavuz un babaları (78) Mehmet Yavuz dün geçirdiği ani bir beyin kanaması sonuncu hayatını kaybetti.

Akşam saatlerinde Pamukova Devlet Hastanesine Belediye Anbulansı ile kaldırılan Mehmet Yavuz  yapılan tüm müdahalelelere rağmen hayata döndürülemedi. 

Bugün Pamukova Elperek camiinde kılınacak öğle namazına mütaakip merhum “Yakarı mahalle” mezarlığına defnedilecektir.

olarak; Tüm Yakınlarına başsağlığı, merhuma da Allahtan rahmet dileriz

PAMUKOVAHABER.COM’UN ACI GÜNÜ !

Pamukovahaber.com sitesi sahibi ve AA muhabiri Mehmet Yavuz’un Babası Vefat etti…
Belediyeden emekli Bahattin Yavuz ve öğretmen Mehmet Yavuzun Babaları 1929 Doğumlu 20 sene Eskiyayla Köyünde Muhtarlık yapmış olan dört çocuk babası Mehmet Yavuz uzun süredir rahatsızlığı nedeni ile tedavi görüyordu. Dün akşam saatlerinde evinde geçirdiği rahatsızlık nedeni ile Pamukova Devlet hastanesine kaldırılan baba Mehmet Yavuz doktorların tüm müdahalelerine rağmen geçirdiği beyin kanaması sonucunda hayatını kaybetti. Bu gün Elperek mahallaesi camiinde kalabalık bir cenaze namazı ile sevenleri baba Yavuzu yanlız bırakmadı.Cenaze namazına Pamukova Belediye Bşk.H. Ferudun Turan, AKP ilçe Bşk. Hüseyin Şen , DP. İlçe Bşk.İsmail Kavas, MHP İlçe Bşk. Kemalettin Yörük,Eski belediye Bşk.Cevat Keser, birçok Resmi Kurum ve Kuruluş Yöneticileri ile Pamukovalı Vatandaşlar katıldı.Bizde Pamukovahalk.com olarak baba Mehmet Yavuz’a ALLAH tan rahmet abimiz Mehmet Yavuz’a ve ailesine ALLAH dan sabır diliyoruz.(Haber:Sefa Burak ŞAHİN)

WWW.PAMUKOVA.BEL.TR

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULAR

Cumhuriyet İlköğretimokulu Öğretmeni Mehmet Yavuz ve  Belediyemizden emekli Bahattin  Yavuz’n babaları   MEHMET YAVUZ (78)   vefat etmiştir. Üzüntümüz  sonsuzdur.

Kederli ailesine başsağlığı, merhuma  Allahtan rahmet dilerim

www.pamukovahaber.com sitesinin köşe yazarı Öğretmen Mehmet Yavuz ve Belediyeden emekli Bahattin Yavuz un babaları (78) Mehmet Yavuz dün geçirdiği ani bir beyin kanaması sonuncu hayatını kaybetti. Akşam saatlerinde Pamukova Devlet Hastanesine Belediye Ambulansı ile kaldırılan Mehmet Yavuz yapılan tüm müdahaleler rağmen hayata döndürülemedi.  Pamukova  kılınan  öğle namazına müteakip merhum Yukarı mahalle mezarlığına defnedi.  Üzüntümüz  sonsuzdur Kederli ailesine başsağlığı, merhuma  allahtan rahmet dileriz.